Aktualności

Zapisy na X edycję biegu

Ruszają zapisy na X Złotowski Bieg Zawilca Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy przyjmowanie Waszych zapisów na bieg główny 14 maja 2016 roku. Rejestracji dokonać można TUTAJ W związku z okrągłą rocznicą i faktem, ze nasz bieg zaczyna już „dojrzewać” wprowadziliśmy kilka… (Więcej)

Znamy datę X edycji biegu

Do biegu pozostało: Z wielką przyjemnością pragniemy przekazać Państwu informację o dacie X-tej, jubileuszowej edycji Złotowskiego Biegu Zawilca. Termin naszego spotkania ustalony został na: 14 maj 2016 Na X edycję przygotowujemy wiele nowych atrakcji, o których już niebawem.    

Wyniki biegu

Nasza impreza już za nami! Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas. Dla ciekawych swoich rezultatów wyniki można zobaczyć tutaj.

Goście podczas biegu głównego

Wraz z nami w biegu głównym w sobotę pobiegną: – Katarzyna Kowalska! – dwukrotna olimpijka Pekin 2008 i Londyn 2012 z rekordem życiowym na 5000m – 15:48,88.. więcej informacji tutaj: http://pl.wikipedia.org/w…/Katarzyna_Kowalska_(lekkoatletka) – Zbigniew Murawski – tegoroczny Mistrz Europy Seniorów na… (Więcej)

Wpisowe, a rejestracja internetowa.

Zachęcamy wszystkich do wcześniejszej rejestracji internetowej i wniesienia wpisowego, pomoże nam to w lepszej i sprawniejszej organizacji naszego biegu. Wysokość wpisowego to  20,00 zł. Opłaty za Bieg Główny należy wnieść w formie przelewu do 30 kwietnia 2015 r: na konto SBL Zakrzewo… (Więcej)

Rozpoczynamy rejestrację!

header

Ważna informacja dla wszystkich miłośników biegania! Rozpoczęła się właśnie rejestracja internetowa do zbliżającego się biegu. Już teraz zapraszamy by zarejestrować się wcześniej i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę!

Znamy datę IX ZBZ

Znamy już datę IX Złotowskiego Biegu Zawilca. W tym roku pobiegniemy 9 maja, jak zawsze – w sobotę. Start: g.15.30, koniec zapisów – g.15.00. Więcej szczegółów wkrótce.